česky česky
english english
deutsch deutsch
francais francais
polski polski
Aktuality
Úvod O firmě Produkty Články Certifikáty Kontakty
Projekt - ZDRAVÝ ČLOVĚK -
NOVINKA: Karta zdraví Trombi® - s integrovanou rezonanční vlnou ®. Tato karta chrání vaše zdraví před nežádoucím vyzařováním negativního elektromagnetického vlnění všech typů mobilních telefonů a podobných přístrojů. Užívání je zcela jednoduché - Trombik® si nalepíte přímo na přístroj. Karta zdraví Trombi ® (mobil) . Karta zdraví Trombi ® (počítač, iPad...) . Darujte Kartu - darujete Zdraví. Více
NOVINKA : Naše firma vyvinula a pro své klienty uvedla na trh Karty zdraví. Karta s prvkem HALM® získává stále větší počet uživatelů a těší se stále větší oblibě. Každý, kdo má tuto kartu u sebe, pociťuje velmi příjemný příliv zdraví a pozitivní energie do svého těla. Karta HALM® obsahuje miniaturní čip, který pro svou funkci potřebuje lidské teplo – elektromagnetické vlnění v oblasti IR-A. Karta zdraví HALM® - vhodná také jako dárek. Darujte Kartu - darujete Zdraví.
Archiv aktualit

Preventivní metoda, pomocí níž lze určit nežádoucí změny v organismu, které mohou vést k nemocem

1. listopad 2013

Zatímco fanoušci seriálu Dr. House s úžasem sledují svého oblíbeného hrdinu, jak odhaluje jednu zákeřnou nemoc za druhou, čeští lékaři kroutí hlavou. V našich podmínkách by to nebylo možné z finančních a časových důvodů. Přitom v Česku existuje unikátní elektronický systém, který funguje na bázi termoregulační diagnostiky (STRD). „ Jde o jedinou metodu na světě, pomocí níž lze určit nežádoucí změny organismu, které mohou vést k nemocem. A to již s velkým předstihem,“ říká tvůrce této metody inženýr a majitel společnosti Heidelberger Therapie s.r.o. Eugeniusz Motyka.

V karvinském TRD centru vám za pomoci speciální metody přesně zjistí vás zdravotní stav. Foto: BioHENEXs.r.o.

S vynikajícími výsledky přístroje jeho společnosti používají vizionářští lékaři v Česku, Polsku, Německu i na Slovensku, když jejich medicínští kolegové usoudili, že si neví rady.

Duší jedinečného elektronického systému je precizně vypracovaný matematicko-fyzikální standard, za pomocí něhož lékaři provádějí své vyhodnocení. „Na základě dlouholetých studií prováděných v německém univerzitním městě Heidelberg jej společně vyvinuli špičkoví odborníci  jako Dr. Ernst Schwamm, Dr. Johann Josta Reeh a .Prof. Dr. rer. nat. Günther Heim.  „Účelem této metody bylo včasné odhalení rakoviny a zjištění příčin chronických onemocnění,“ vysvětluje E. Motyka.

Systém funguje tak, že za pomoci speciální techniky lékař či odborný asistent snímá teplotu z povrchu lidského těla. „Energetické hodnoty se pak načítají do počítačového programu, který podle fyzikálních zásad regulace organismu určí naprosto komplexní zdravotní stav každého člověka,“ popisuje E. Motyka vyšetření, připomínající metody lékařů ze sci-fi seriálu Star Trek.

Podobně jako v seriálu se vás lékař ani nedotkne. Obkrouží tělo pacienta speciálním skenerem, aniž by do něj píchal sondou kvůli odebrání vzorků. „A přesto bude neporovnatelně daleko přesněji vědět, co vám je. Vyšetření je možné několikanásobné opakovat bez újmy zdraví. A bez ohledu na věk či pohlaví. Je dokonce vhodné i pro těhotné ženy,“ upozorňuje E.Motyka.