česky česky
english english
deutsch deutsch
francais francais
polski polski
Aktuality
Úvod O firmě Produkty Články Certifikáty Kontakty
Projekt - ZDRAVÝ ČLOVĚK -
NOVINKA: Karta zdraví Trombi® - s integrovanou rezonanční vlnou ®. Tato karta chrání vaše zdraví před nežádoucím vyzařováním negativního elektromagnetického vlnění všech typů mobilních telefonů a podobných přístrojů. Užívání je zcela jednoduché - Trombik® si nalepíte přímo na přístroj. Karta zdraví Trombi ® (mobil) - 250,- Kč vč. DPH + poštovné. Karta zdraví Trombi ® (počítač, iPad...) - 300,- Kč vč. DPH + poštovné. Darujte Kartu - darujete Zdraví. Více
NOVINKA : Naše firma vyvinula a pro své klienty uvedla na trh Karty zdraví. Karta s prvkem HALM® získává stále větší počet uživatelů a těší se stále větší oblibě. Každý, kdo má tuto kartu u sebe, pociťuje velmi příjemný příliv zdraví a pozitivní energie do svého těla. Karta HALM® obsahuje miniaturní čip, který pro svou funkci potřebuje lidské teplo – elektromagnetické vlnění v oblasti IR-A. Karta zdraví HALM® - vhodná také jako dárek - je v hodnotě 1 000,- Kč.vč DPH + poštovné. Darujte Kartu - darujete Zdraví.
Archiv aktualit

Systém HALM využívá lidské teplo jako zdroj energie života

18. listopad 2013

Firma Heidelberger Therapie s.r.o. přichází s revolučním řešením, které zásadním způsobem zvyšuje účinnost léčebně teraupetických přístrojů - henex. Do nové řady produktů s moderním designem, které chystá uvést na trh, zakomponovala systém HALM, chráněný evropským patentem. Samotný název je zkratkou pro Harmonizující Světelný Amplifikátor. Tento miniaturní čip je unikátní v tom, že pro své napájení nepotřebuje zdroj elektrického napětí, nýbrž teplo (elektromagnetické vlnění v oblasti IR).

HALM

„Žijeme na základě nedokonalosti, neboť teplo vzniká neustále při jakémkoli procesu. Tato myšlenka mne už před lety přivedla k usilovnému bádání, jak těchto energetických ztrát využít. Na konci náročného vývoje tak spatřil světlo světa HALM,“ vysvětluje zakladatel firmy Heidelberger Therapie s.r.o. a objevitel podstaty lidské existence, inženýr Eugeniusz Motyka.

Princip fungování čipu spočívá v absorpci tepla z vnějšího okolí. V čipu použité krystaly na bázi křemíku svou rezonancí přijaté teplo odfiltrují od škodlivých frekvencí infračerveného spektra B a C, jejichž zdrojem jsou nemocné, oslabené orgány, tkáně a rovněž znečištěné okolí. Takto vyčištěnou energii HALM okamžitě amplifikuje, tedy znásobí, a dodává do těla. „Náš organismus tímto způsobem zdarma získává infračervené teplo spektra A (IR-A), které je životně důležité pro naše zdraví. Bez světla dokážeme přežít, ale bez tepla nikoliv,“ zdůrazňuje inženýr Motyka.

 

Tuto vlastní teorii potvrdil už na začátku devadesátých let, kdy vyvinul první přístroj na bázi infračerveného tepla - miniMEDIC. Přestože za více než dvacet let přístroj doznal modernizace, základní princip přístrojů s dnešním názvem henex-HALM zůstává stále stejný. „Vysílá do našeho organismu rezonanční vlnu, která je energií života. Rozkmitává výběžky trombocytů a ty svým chvěním vytvářejí teplo a putováním krevním oběhem jej rovnoměrně rozvádí ke všem tkáním a orgánům. Tím dochází k tepelně energetické rovnováze, což je předpokladem vzniku ideálních podmínek pro náš organismus. V těle se tvoří nové, dokonalé buňky,“ definuje výzkumem potvrzenou vlastní teorii inženýr E. Motyka.

Pro zachování optimální funkce lidského těla vzhledem k neustále se zhoršujícím životním podmínkám je nezbytné získat ideální životní energii, kterou dodávají tělu přístroje henex-HALM. Sílu HALM dokumentuje nová řada vylepšených přístrojů firmy Heidelberger Therapie s.r.o. „Zjistili jsme totiž, že musíme energetický účinek nového přístroje snížit o sedmdesát procent. Dodaná životní energie byla natolik silná, že doslova vstávaly vlasy na hlavě. Tímto nutným zásahem jsme paradoxně téměř na nulu snížili elektromagnetické záření, které každý elektronický přístroj vydává,“ upozorňuje inženýr E. Motyka.

Zvýšený účinek nové řady přístrojů potvrdilo měření pomocí TRD - termoregulační diagnostiky. „Tato certifikovaná metoda, která během několika minut určí komplexní zdravotní stav, prokázala velmi pozitivní vliv na lidský organismus. Ideální zdraví lze tak jednoznačně spojit s našimi novými produkty se systémem HALM,“ uzavírá inženýr E. Motyka.