česky česky
english english
deutsch deutsch
francais francais
polski polski
Aktuality
Úvod O firmě Produkty Články Certifikáty Kontakty
Projekt - ZDRAVÝ ČLOVĚK -
NOVINKA: Karta zdraví Trombi® - s integrovanou rezonanční vlnou ®. Tato karta chrání vaše zdraví před nežádoucím vyzařováním negativního elektromagnetického vlnění všech typů mobilních telefonů a podobných přístrojů. Užívání je zcela jednoduché - Trombik® si nalepíte přímo na přístroj. Karta zdraví Trombi ® (mobil) - 250,- Kč vč. DPH + poštovné. Karta zdraví Trombi ® (počítač, iPad...) - 300,- Kč vč. DPH + poštovné. Darujte Kartu - darujete Zdraví. Více
NOVINKA : Naše firma vyvinula a pro své klienty uvedla na trh Karty zdraví. Karta s prvkem HALM® získává stále větší počet uživatelů a těší se stále větší oblibě. Každý, kdo má tuto kartu u sebe, pociťuje velmi příjemný příliv zdraví a pozitivní energie do svého těla. Karta HALM® obsahuje miniaturní čip, který pro svou funkci potřebuje lidské teplo – elektromagnetické vlnění v oblasti IR-A. Karta zdraví HALM® - vhodná také jako dárek - je v hodnotě 1 000,- Kč.vč DPH + poštovné. Darujte Kartu - darujete Zdraví.
Archiv aktualit

Čím si můžeme zásadně obnovit životní sílu

1. únor 2014

Blahodárné působení terapie infračerveným teplem prostřednictvím přístrojů henex lze znásobit pobytem ve vhodném prostředí. Tedy v takovém, které  obsahuje velké množství energie  příznivě prospívající lidskému organismu.

Nemáme sice moře, nicméně se nám dostalo jiného daru. Hory, které navracejí sílu. Foto: BioHENEXs.r.o.

Důležité je, aby dané prostředí nebylo zatížené exhalacemi a jinými podobnými škodlivinami. Jedině tak můžeme přijímat životodárné sluneční světlo bez toho, aniž by prošlo „lupou“, kterou tvoří zejména smog. Další podmínkou je prostupnost zemské kůry pro energie, které pronikají z nitra Země na povrch. V městských zástavbách je ovšem příjem těchto energií značně omezený. Ideální je proto pobyt u moře, které mnohdy zázračně vrací životní sílu. Bohužel praotec Čech se zastavil, tam kde se zastavil. Nicméně vůbec nemusíme zoufat. Podobné podmínky jaké panují u moře, nám poskytují naše hory. Tam rovněž nepoznáme smog a stejně tak je možné čerpat energii ze Země, protože jí nic nebrání v průniku na povrch.

Pokud si vezmeme s sebou na túru kterýkoliv přístroj řady henex, pobytem v horách závratně zesílíme jeho účinek. Rezonanční vlna, kterou přístroj vysílá, je totiž energií života. A ve spolupráci s přírodními silami, díky nimž byli naši předkové mnohem zdravější, si tak můžeme obnovit životní sílu. S ní se pak mnohem snadněji ubráníme snížené imunitě a nemocem neuro-degenerativního a rakovinového charakteru. Tedy civilizačním chorobám, které jsou daní za zamořené prostředí, v němž žijeme.

Fotogalerie