česky česky
english english
deutsch deutsch
francais francais
polski polski
Aktuality
Úvod O firmě Produkty Články Certifikáty Kontakty
Projekt - ZDRAVÝ ČLOVĚK -
NOVINKA: Karta zdraví Trombi® - s integrovanou rezonanční vlnou ®. Tato karta chrání vaše zdraví před nežádoucím vyzařováním negativního elektromagnetického vlnění všech typů mobilních telefonů a podobných přístrojů. Užívání je zcela jednoduché - Trombik® si nalepíte přímo na přístroj. Karta zdraví Trombi ® (mobil) - 250,- Kč vč. DPH + poštovné. Karta zdraví Trombi ® (počítač, iPad...) - 300,- Kč vč. DPH + poštovné. Darujte Kartu - darujete Zdraví. Více
NOVINKA : Naše firma vyvinula a pro své klienty uvedla na trh Karty zdraví. Karta s prvkem HALM® získává stále větší počet uživatelů a těší se stále větší oblibě. Každý, kdo má tuto kartu u sebe, pociťuje velmi příjemný příliv zdraví a pozitivní energie do svého těla. Karta HALM® obsahuje miniaturní čip, který pro svou funkci potřebuje lidské teplo – elektromagnetické vlnění v oblasti IR-A. Karta zdraví HALM® - vhodná také jako dárek - je v hodnotě 1 000,- Kč.vč DPH + poštovné. Darujte Kartu - darujete Zdraví.
Archiv aktualit

Léčba infračerveným teplem IR-A, přístroje HENEX

2. únor 2014

Léčba infračerveným světlem, teplem či zářením je v současnosti aktuálním trendem v oblasti terapie za pomocí léčebných přístrojů. Jelikož se někteří naši klienti ptají, na jakém principu vlastně probíhá léčba infračerveným světlem za pomocí přístrojů henex s integrovaným systémem HALM.

Zobrazení spektra propustnosti lidské pokožky

Každý přístroj řady henex vyzařuje elektromagnetické záření o vlnové délce 780 – 1 400 nanometrů, což je oblast IR-A infrazáření. Terapeutický výkon je nižší než 35 miliwattů / Sr.  Přístroj využívá pro léčbu infračerveným světlem dva zářiče o stejném výkonu. Vzájemným působením vln vysílaných z těchto zářičů dochází k jejich prolínání a tímto ke vzniku takzvané stojaté vlny, což je vlna o vyšší amplitudě a zároveň o vyšším energetickém výkonu. Vlna prochází až do krevního oběhu, kde dochází na základě fyzikálního zákonu k rezonanci – tj. k rozkmitání výběžků krevních destiček (trombocytů, jejichž výběžk mají shodnou délku 780 – 1 400 nm). Vzniká tak teplo, které krevní destičky rovnoměrně rozvádějí po celém organismu a tím dochází ke vzniku dokonalé tepelné rovnováhy (vznik ideálních podmínek v organismu). Nastává  tvorba nových ideálních  buněk v organismu, buněk bez patogenních funkcí. Pomocí termoregulační diagnostiky se zjistilo, že při léčbě infračerveným světlem pomocí přístrojů henex dochází k vyrovnání  tělesné teploty.  V mnoha případech dochází ke zvýšení tělesné teploty až o 2,5 stupně Celsia. Podle fyzikálních zákonů je k získání ohřevu těla o hmotnosti 80 kilogramů o 2,5 stupně Celsia zapotřebí dodat až několik set Wattů tepelné energie. Ale v případě použití např. přístroje henex-Lux se jedná o dodání energie pouze několika miliwattů. Přístroj henex-Lux  tak potřebuje k požadovanému zahřátí těla tisíckrát menší energii, než je možné dosáhnout pomocí jiných běžných metod. Tyto přístroje firmy BioHENEXs.r.o. vytvářejí při léčbě infračerveným světlem ideální rezonanční vlnu energie života, pomocí níž dochází k energetické tepelné rovnováze v organismu a tím ke vzniku dokonalých buněk. Velikost vlny vysílané přístroji henex je shodná s velikostí krevních destiček. Ty jsou tvůrci neboli generátory  tepla, tedy zdrojem naší životní energie. Pro fungování lidského těla je teplo NUTNÉ. Ale jedině v infraspektru o vlnové délce 780 až 1 400 nanometrů. Jedná se o teplo v oblasti IR-A, které přístroje henex vydávají.