česky česky
english english
deutsch deutsch
francais francais
polski polski
Aktuality
Úvod O firmě Produkty Články Certifikáty Kontakty
Projekt - ZDRAVÝ ČLOVĚK -
NOVINKA: Karta zdraví Trombi® - s integrovanou rezonanční vlnou ®. Tato karta chrání vaše zdraví před nežádoucím vyzařováním negativního elektromagnetického vlnění všech typů mobilních telefonů a podobných přístrojů. Užívání je zcela jednoduché - Trombik® si nalepíte přímo na přístroj. Karta zdraví Trombi ® (mobil) . Karta zdraví Trombi ® (počítač, iPad...) . Darujte Kartu - darujete Zdraví. Více
NOVINKA : Naše firma vyvinula a pro své klienty uvedla na trh Karty zdraví. Karta s prvkem HALM® získává stále větší počet uživatelů a těší se stále větší oblibě. Každý, kdo má tuto kartu u sebe, pociťuje velmi příjemný příliv zdraví a pozitivní energie do svého těla. Karta HALM® obsahuje miniaturní čip, který pro svou funkci potřebuje lidské teplo – elektromagnetické vlnění v oblasti IR-A. Karta zdraví HALM® - vhodná také jako dárek. Darujte Kartu - darujete Zdraví.
Archiv aktualit

S přístrojem se cítíme opravdu výborně

25. květen 2014

Dne 16.05. 2014 se dostavili ke kontrolnímu měření  TRD naši klienti - velmi milí, pozitivně naladění manželé - Milena a Miroslav F. z Orlové. O naší firmě Heidelberger Therapie s.r.o. a ordinaci na poliklinice v Karviné – Mizerově se dověděli na počátku roku 2013 z týdeníku 5+2 a o pár měsíců později naši ordinaci poprvé navštívili.

Po vyšetření Termografem a 5 následných terapiích přístrojem henex-Harmonie si pro domácí léčbu zakoupili přístroj henex-Bio, protože – jak sami říkají :,, Pár terapií je málo. Máme z léčby velmi dobrý pocit, psychicky jsme velmi dobře naladění, neznáme únavu a jsme neustále vitální. Chtěli jsme se cítit dobře stále, proto jsme si přístroj pořídili. Máme velkou zahradu se zahradním domkem, kde často přebýváme a o vše pečujeme s elánem a vitalitou. S přístrojem henex-Bio takovou práci  zvládáme snadno a s úsměvem.“ 

S přístrojem henex-Bio práci  zvládáme snadno a s úsměvem

S přístrojem se cítíme opravdu výborně, Foto: BioHENEXs.r.o.

Paní Milena F. pracovala více než 40 let jako kuchařka. Nikdy neužívala žádné léky proti bolesti. Kromě problémů s páteří však musela tato sympatická dáma řešit ještě další velký zdravotní problém – rakovinu prsu. Po operaci a následné léčbě se zotavila velmi rychle hlavně díky svému přístroji, který užívá až 4 hodiny denně. Pokud navštíví lékaře ke kontrole, má všechny výsledky vyšetření skvělé.

Pan Miroslav F. během  téměř 40 let za volantem autobusu najel bez nehody neuvěřitelné 2 miliony km. Obdivuhodné! Na jeho zdraví se však podepsalo dlouhodobé zatížení páteře a nesnesitelné bolesti zad. ,,Mám velké problémy s páteří. Pokud cítím bolest,  přiložím přímo na místo bolesti přístroj henex-Bio aspoň na 2 hodiny  a bolest zmizí. Natrvalo. Tabletky u nás neexistují, věřím přístroji, pomáhá mi“ usmívá se pan Mirek a ještě dodává : ,,Po několikaměsíčním každodenním užívání přístroje se cítíme opravdu výborně a jsme velmi dobře psychicky naladěni. Občas absolvujeme prohlídku u lékaře a všichni obdivují naše skvělé zdravotní výsledky.

Oba tito velmi sympatičtí lidé kolem sebe šíří příjemnou atmosféru nejen proto, že se zrovna vrátili odpočatí po relaxaci z lázní, ale protože zas začali užívat pravidelně několik hodin denně svůj přístroj: ,,V lázních sice byla pohoda, ale méně jsme užívali náš přístroj henex-Bio a hned jsme pocítili, že nemáme dostatečný přísun energie, na který jsme zvyklí.

Oběma těmto milým lidem přejeme pevné zdraví, vitalitu a elán do dalších let. Těšíme se na setkání u dalšího kontrolního měření TRD v naší ordinaci.