česky česky
english english
deutsch deutsch
francais francais
polski polski
Aktuality
Úvod O firmě Produkty Články Certifikáty Kontakty
Projekt - ZDRAVÝ ČLOVĚK -
NOVINKA: Karta zdraví Trombi® - s integrovanou rezonanční vlnou ®. Tato karta chrání vaše zdraví před nežádoucím vyzařováním negativního elektromagnetického vlnění všech typů mobilních telefonů a podobných přístrojů. Užívání je zcela jednoduché - Trombik® si nalepíte přímo na přístroj. Karta zdraví Trombi ® (mobil) . Karta zdraví Trombi ® (počítač, iPad...) . Darujte Kartu - darujete Zdraví. Více
NOVINKA : Naše firma vyvinula a pro své klienty uvedla na trh Karty zdraví. Karta s prvkem HALM® získává stále větší počet uživatelů a těší se stále větší oblibě. Každý, kdo má tuto kartu u sebe, pociťuje velmi příjemný příliv zdraví a pozitivní energie do svého těla. Karta HALM® obsahuje miniaturní čip, který pro svou funkci potřebuje lidské teplo – elektromagnetické vlnění v oblasti IR-A. Karta zdraví HALM® - vhodná také jako dárek. Darujte Kartu - darujete Zdraví.
Archiv aktualit

NOVINKA ! - Šperk, který zdobí a zároveň uzdravuje

1. červen 2014

Pokud chcete svým blízkým udělat radost a současně se postarat o jejich zdraví, obdarujte je tímto šperkem - neboť HALM-šperk zdobí a zároveň léčí.

Dbáte o svou krásu ?  Dbejte také o své zdraví.

 

 

 

 

NOVINKA! Halm-Šperk foto:BioHENEXs.r.o.

Firma BioHENEXs.r.o. se může pochlubit řadou unikátních zdravotnických přístrojů henex-, které napomáhají v léčení různých onemocnění vytvářením ideálních podmínek  v organismu (energeticko-tepelné podmínky pro tvorbu a regeneraci buněk v organismu). Přístroje užíváme také pro udržení zdraví preventivně.

 

Dnes firma BioHENEXs.r.o. uvádí na trh zcela zvláštní novinku – HALM-šperk. Je to šperk, který zdobí  a léčí náš organismus zároveň.Principem dokonalé léčby je stálý denní přísun čisté energie pro organismus po dobu užívání  až několika měsíců – a takové podmínky právě splňuje tento šperk.Pánskou i dámskou kolekci tvoří prsten, náramek a náhrdelník. Každý šperk  je  zpracován  v kombinaci zlata a přírodního kaučuku se zabudovaným amplifikátorem HALM.

KONTEKT- BioHENEXs.r.o.

info@henex.net

Film: OBJEV

Podstata lidské existence- Ing. Eugeniusz Motyka

http://www.youtube.com/watch?v=x8EWeiQqcxA