česky česky
english english
deutsch deutsch
francais francais
polski polski
Aktuality
Úvod O firmě Produkty Články Certifikáty Kontakty
Projekt - ZDRAVÝ ČLOVĚK -
NOVINKA: Karta zdraví Trombi® - s integrovanou rezonanční vlnou ®. Tato karta chrání vaše zdraví před nežádoucím vyzařováním negativního elektromagnetického vlnění všech typů mobilních telefonů a podobných přístrojů. Užívání je zcela jednoduché - Trombik® si nalepíte přímo na přístroj. Karta zdraví Trombi ® (mobil) - 250,- Kč vč. DPH + poštovné. Karta zdraví Trombi ® (počítač, iPad...) - 300,- Kč vč. DPH + poštovné. Darujte Kartu - darujete Zdraví. Více
NOVINKA : Naše firma vyvinula a pro své klienty uvedla na trh Karty zdraví. Karta s prvkem HALM® získává stále větší počet uživatelů a těší se stále větší oblibě. Každý, kdo má tuto kartu u sebe, pociťuje velmi příjemný příliv zdraví a pozitivní energie do svého těla. Karta HALM® obsahuje miniaturní čip, který pro svou funkci potřebuje lidské teplo – elektromagnetické vlnění v oblasti IR-A. Karta zdraví HALM® - vhodná také jako dárek - je v hodnotě 1 000,- Kč.vč DPH + poštovné. Darujte Kartu - darujete Zdraví.
Archiv aktualit

Vyšetření pomocí termoregulační metody (STRD) je naprosto přesné a zároveň bezbolestné

4. listopad 2013

V minulém článku nám inženýr Eugeniusz Motyka z firmy Heidelberger Therapie s.r.o. vysvětlil, na jaké bázi funguje systém termoregulační diagnostiky (STRD). Dnes vám popíšeme, jak celé vyšetření probíhá. V první chvíli je zapotřebí se objednat na určitý den a hodinu. Nejjednodušším způsobem je zavolat na telefonní číslo 737 971 480. „Ozve se vám asistentka, která pro vás  najde vhodný volný termín, ve který můžete navštívit naše centrum na poliklinice v Karviné-Mizerově, na ul. Žižkova č. 2379“ informuje manažerka centra Soňa Motyková.

Takto vypadá termoregulační obraz jednoho z vyšetřovaných pacientů. Lékař či odborný asistent z něj přesně určí zdravotní stav. Foto: BioHENEXs.r.o.

Objednáním dopředu tak máte jistotu, že ve zvolený čas se lékař či odborný asistent bude věnovat právě vám. Samotné vyšetření je velmi jednoduché. „Svléknete se do půlky těla. Několik centimetrů nad pokožkou vám pomalu budeme projíždět speciálním skenerem. Ten je pomocí Bluetooth technologie propojený s počítačem se speciálním programem,“ říká manažerka..

Do počítače se načtou změny teplot na povrchu těla. Program je pak přepočte do takzvaného termovizního obrazu. „Jeho interpretací pak zjistíme, jaký je zdravotní stav vyšetřovaného pacienta. Počítačový program vyhodnotí zdravotní problémy a na základě takových výsledků vám doporučíme různé druhy léčby - např. tzv. Vitální masáž unikátním přístrojem henex-Harmonie nebo přístroje pro domácí léčbu henex-Lux“ popisuje S. Motyková.

Určením správné diagnózy vše nekončí. Firma Heidelberger Therapie s.r.o. nabízí  různé možnost léčení zjištěných chorob. A sice za pomocí převratného přístroje henex-Harmonie. „Je to přenosný přístroj pro použití v lékařské ordinaci s velmi vysokým energetickým účinkem, který zabezpečuje zdroj infračerveného tepla IR-A pro léčbu všech oblastí těla,“ vysvětluje E. Motyka.

Pacientovi se tak dostanou komplexní informace o jeho zdravotním stavu. „Tento úkon zvaný Vitální masáž a TRD dokonce již proplácejí některé pojišťovny. V opačném případě je nutné za toto vyšetření zaplatit u nás v hotovosti. “ upozorňuje manažerka.