česky česky
english english
deutsch deutsch
francais francais
polski polski
Aktuality
Úvod O firmě Produkty Články Certifikáty Kontakty
Projekt - ZDRAVÝ ČLOVĚK -
NOVINKA: Karta zdraví Trombi® - s integrovanou rezonanční vlnou ®. Tato karta chrání vaše zdraví před nežádoucím vyzařováním negativního elektromagnetického vlnění všech typů mobilních telefonů a podobných přístrojů. Užívání je zcela jednoduché - Trombik® si nalepíte přímo na přístroj. Karta zdraví Trombi ® (mobil) - 250,- Kč vč. DPH + poštovné. Karta zdraví Trombi ® (počítač, iPad...) - 300,- Kč vč. DPH + poštovné. Darujte Kartu - darujete Zdraví. Více
NOVINKA : Naše firma vyvinula a pro své klienty uvedla na trh Karty zdraví. Karta s prvkem HALM® získává stále větší počet uživatelů a těší se stále větší oblibě. Každý, kdo má tuto kartu u sebe, pociťuje velmi příjemný příliv zdraví a pozitivní energie do svého těla. Karta HALM® obsahuje miniaturní čip, který pro svou funkci potřebuje lidské teplo – elektromagnetické vlnění v oblasti IR-A. Karta zdraví HALM® - vhodná také jako dárek - je v hodnotě 1 000,- Kč.vč DPH + poštovné. Darujte Kartu - darujete Zdraví.
Archiv aktualit

Pan Jiří M. z Havířova

24. listopad 2014

Pan Jiří M. z Havířova – absolvoval na začátku letošního léta v naší ordinaci henex-Terapii. Protože mu tato terapie prospěla, rozhodl se – stejně jako jeho maminka o pár měsíců dříve - pořídit si pro domácí užívání přístroj henex-Energy. Po 4 měsících užívání přístroje navštívil dne 14. 11. 2014 naši ordinaci na poliklinice v Karviné – Mizerově ke kontrolnímu měření a během konzultace s paní doktorkou Helenou Paszkovou. nám pan Jiří řekl : ,, S přístrojem jsem spokojen, cítím změnu k lepšímu -  nejsem unaven,  mám lepší krevní tlak a už mě tolik nebolí kyčelní kloub. Pokud bych mohl, určitě bych všem , kdo mají nějaké zdravotní potíže, přístroj doporučil. ¨

Pan Jiří M. z Havířova s MUDr. Paszkovou, Foto E. Motyka

Pan Jiří je velmi vnímavý muž - rád poslouchá hudbu,  sleduje filmy  a získává spoustu informací čtením, sledováním pořadů v televizi - ale hlavně studiem pro 3. generaci.

Vážený pane Jiříku, přejeme Vám úspěšné studium, skvělou domácí léčbu naším přístrojem a hlavně - krásný, pohodový život. A zase někdy na shledanou v naší ordinaci.