česky česky
english english
deutsch deutsch
francais francais
polski polski
Aktuality
Úvod O firmě Produkty Články Certifikáty Kontakty
Projekt - ZDRAVÝ ČLOVĚK -
NOVINKA: Karta zdraví Trombi® - s integrovanou rezonanční vlnou ®. Tato karta chrání vaše zdraví před nežádoucím vyzařováním negativního elektromagnetického vlnění všech typů mobilních telefonů a podobných přístrojů. Užívání je zcela jednoduché - Trombik® si nalepíte přímo na přístroj. Karta zdraví Trombi ® (mobil) . Karta zdraví Trombi ® (počítač, iPad...) . Darujte Kartu - darujete Zdraví. Více
NOVINKA : Naše firma vyvinula a pro své klienty uvedla na trh Karty zdraví. Karta s prvkem HALM® získává stále větší počet uživatelů a těší se stále větší oblibě. Každý, kdo má tuto kartu u sebe, pociťuje velmi příjemný příliv zdraví a pozitivní energie do svého těla. Karta HALM® obsahuje miniaturní čip, který pro svou funkci potřebuje lidské teplo – elektromagnetické vlnění v oblasti IR-A. Karta zdraví HALM® - vhodná také jako dárek. Darujte Kartu - darujete Zdraví.
Archiv aktualit

Projekt: Zdravý člověk ! (Zdravá prsa ! )

29. listopad 2015

Heidelberger Therapie-TRD centrum- Karviná

Rakovina prsu představuje v současnosti nejrozšířenější formu zhoubného nádoru u žen v České republice. V naší zemi je každoročně diagnostikováno více než 7 000 nových případů onemocnění. Na následky karcinomu prsu zemře každý rok přibližně 2 000 českých žen a mezi příčinami úmrtí ve věkové kategorii 20 - 54 let tak zaujímá karcinom prsu první místo. Přestože se výskyt každoročně zvyšuje, klesá u tohoto typu rakoviny mortalita, a to nejen díky široké osvětě a včasného diagnostikování nemoci, ale hlavně díky novým možnostem léčby – chirurgická léčba, chemo či radioterapie, nově i biologická léčba... Rakovina prsu postihuje pacientky jako žádný jiný nádor v jejich nejhlubším nitru, ovlivňuje jejich sebehodnocení a oslabuje jejich pocit ženskosti.

Absolvujte preventivní vyšetření.

Měření  STRD + Výtisk celkového vyhodnocení + výtisk scan prsou za 280,-Kč

Vsaďte na prevenci !

Zdraví je to nejdůležitější, co máme a péče o ně by měla stát na předním místě zájmů každého z nás.Přesto na tuto skutečnost stále častěji zapomínáme.

Nejvhodnější je nemocem a zdravotním  problémům včas předcházet a ne se pokoušet umlčet příznaky.

TRD (termoregulační diagnostika - jediná metoda na světě) pomůže vykrýt nežádoucí procesy ve vašem organismu - a to s velkým časovým předstihem.

Moudrý člověk  bere své zdraví na vědomí a včas pro ně udělá maximum, než pak dodatečně léčí následnou nemoc.

A to je nejen mnohem bolestnější, ale zároveň fyzicky a především finančně náročnější

Video prevence:

http://youtu.be/KAeIZHeHPwI

Video OBJEV:

https://www.youtube.com/watch?v=eoVXsWykiQU

Poliklinika Karviná-Mizerov
2. poschodí A-2 TRD, č. dveří 302
ul. Žižkova 2379 / 54 A
733 01 Karviná
tel. 737 971 480, 595 395 223, 734 492 212
e-mail:  info@henex.net