česky česky
english english
deutsch deutsch
francais francais
polski polski
Aktuality
Úvod O firmě Produkty Články Certifikáty Kontakty
Projekt - ZDRAVÝ ČLOVĚK -
NOVINKA: Karta zdraví Trombi® - s integrovanou rezonanční vlnou ®. Tato karta chrání vaše zdraví před nežádoucím vyzařováním negativního elektromagnetického vlnění všech typů mobilních telefonů a podobných přístrojů. Užívání je zcela jednoduché - Trombik® si nalepíte přímo na přístroj. Karta zdraví Trombi ® (mobil) . Karta zdraví Trombi ® (počítač, iPad...) . Darujte Kartu - darujete Zdraví. Více
NOVINKA : Naše firma vyvinula a pro své klienty uvedla na trh Karty zdraví. Karta s prvkem HALM® získává stále větší počet uživatelů a těší se stále větší oblibě. Každý, kdo má tuto kartu u sebe, pociťuje velmi příjemný příliv zdraví a pozitivní energie do svého těla. Karta HALM® obsahuje miniaturní čip, který pro svou funkci potřebuje lidské teplo – elektromagnetické vlnění v oblasti IR-A. Karta zdraví HALM® - vhodná také jako dárek. Darujte Kartu - darujete Zdraví.
Archiv aktualit

Florbal Z.F.K Petrovice sponzor Terapie Heidelbeg s.r.o.

6. květen 2015

Hodnocení florbalové sezóny 2014-2015 u B-mužstva ZFK Petrovice

https://www.youtube.com/watch?v=NebrNH95QbU

https://www.youtube.com/watch?v=vh9fahAPAiE

https://www.youtube.com/watch?v=YgYF-5tumHI

Na počátek je potřeba připomenout, že se tým vytvářel za složitých okolností, kdy bylo dojednáno vytvoření nového družstva, v zásadě z bývalých zasloužilých hráčů Petrovického áčka. Některými hráči byl vznesen návrh, že tým by nevstoupil do nejnižší soutěže ČFBU - Moravskoslezské třídy, ale výměnou pozice s bývalým B-týmem Petrovic, by přeskočil o dvě soutěže výše do Moravskoslezského přeboru. Po celkem vzrušených debatách, nakonec došlo k domluvě a následnému  přejmenování týmů a výměně soutěží.

Kostru týmu v sezóně mělo tvořit 10 hráčů, kteří byli zapsáni na počátku ročníku na soupisku. Z daného základu však, vůbec nenastoupil do sezóny z pracovních důvodů Marek Cihelka a pouze jeden zápas odehrál Marek Friedel a také jen 10 utkání odehrál i host na soupisce Roman Kantor. Kmenovými hráči tak byli bratři Olšákové, hrající manažer Martin Schulhauser, Karel Šamonil, Lukáš Gorgol, Víťa Růžička a v brance Pavel Šuška. Družstvo tak mělo problémy s velikostí kádru, které v průběhu sezóny řešilo výpomocí hráčů z dalších týmů. Epizodně pomáhali, ve dvou až třech zápasech – Martin Vlček, Radim Madecký, Martin Szweda, Jakub Kloza, Jakub Krumplovič a Roman Franek. Dalších pět hráčů – Pavel Široký, Vojtěch Mrkva, Marcel Lázók Michal Kačor a Roman Ochodek, nastoupili do podstatné části zápasů B-týmu, pokud jim to povinnosti povolily, výrazně tak pomohli družstvu k dosaženým výsledkům.

V průběhu sezóny bylo znát, že se hráči florbalem především chtějí bavit a baví, občas byl problém, aby se tým setkal na nějakém tréninku v plném složení. Přes tuto okolnost však, v jednotlivých utkáních, předváděl tým velmi dobré výkony a z dvaceti utkání doznal pouze jednu porážku v poměru 6:8 s týmem Bílovce, který skončil se ztrátou 10 bodů na druhém místě soutěže za námi.

Tým dokázal v průběhu ročníku v 13 zápasech v podstatě excelovat, kdy vstřelil soupeřům osm a více branek a pouze v jednom prohraném zápase sám obdržel 8 branek a v dalších dvou zápasech dovolil soupeřům vstřelit branek pět.

V konečném účtování soutěže, promluvili hráči výrazně i do individuálních statistik, nejlepším v počtu kanadských bodů i branek byl Martin Schulhauser s celkovým počtem 78 bodů a průměrem 3 branky na zápas, v jeho závěsu se pohyboval Víťa Růžička, který nastřílel také úctyhodných 42 branek. Nejlepším nahrávačem soutěže se stal Karel Šamonil s 27 asistencemi, v jeho závěsu Dan Olšák s Romanem Ochodkem nastřádali 21 asistencí. Nejlepším brankářským duem v soutěži byli Pavlové Šuška a Široký, kdy obdrželi pouze 61 branek, což činilo průměr 3,08 respektive 3,0 branky na zápas.

Takže sezóna velmi úspěšná a konečný stav 19 výher a jedna prohra patří k nejlepším výsledkům v dějinách ZFK, přeji hodně štěstí v příštím ročníku o ligu výše.

autor: Ochodek Roman

 

 

 

Florbal Z.F.K Petrovice sponzor HenexGlobal s.r.o., autor: Ochodek Roman