česky česky
english english
deutsch deutsch
francais francais
polski polski
Aktuality
Úvod O firmě Produkty Články Certifikáty Kontakty
Projekt - ZDRAVÝ ČLOVĚK -
NOVINKA: Karta zdraví Trombi® - s integrovanou rezonanční vlnou ®. Tato karta chrání vaše zdraví před nežádoucím vyzařováním negativního elektromagnetického vlnění všech typů mobilních telefonů a podobných přístrojů. Užívání je zcela jednoduché - Trombik® si nalepíte přímo na přístroj. Karta zdraví Trombi ® (mobil) - 250,- Kč vč. DPH + poštovné. Karta zdraví Trombi ® (počítač, iPad...) - 300,- Kč vč. DPH + poštovné. Darujte Kartu - darujete Zdraví. Více
NOVINKA : Naše firma vyvinula a pro své klienty uvedla na trh Karty zdraví. Karta s prvkem HALM® získává stále větší počet uživatelů a těší se stále větší oblibě. Každý, kdo má tuto kartu u sebe, pociťuje velmi příjemný příliv zdraví a pozitivní energie do svého těla. Karta HALM® obsahuje miniaturní čip, který pro svou funkci potřebuje lidské teplo – elektromagnetické vlnění v oblasti IR-A. Karta zdraví HALM® - vhodná také jako dárek - je v hodnotě 1 000,- Kč.vč DPH + poštovné. Darujte Kartu - darujete Zdraví.
Archiv aktualit

Unikátní přístroj henex-Bio napomáha léčít nejrůznější zdravotní problémy

6. listopad 2013

Určením zdravotního stavu pacienta  pomocí termoregulační diagnostiky (TRD) vše nekončí. Firma BioHENEXs.r.o. totiž zároveň nabízí unikátní přístroje jako např.  henex-Bio, který napomáha v léčbě zjištěných problémů. „Je to přenosný přístroj pro domácí léčbu s velmi vysokým energetickým účinkem, který zabezpečuje zdroj infračerveného tepla IR-A“ připomíná tvůrce převratného medicínského systému  inženýr Eugeniusz Motyka. ,,Tento přístroj se velmi dobře osvědčil jako doplňková léčba při různých onemocněních  a především jako prevence ochrany vašeho zdraví."

Přístroj henex-Bio je lehký, vejde se i do kapsy. Foto: BioHENEXs.r.o.

Přístroj henex-Bio podle něj využívá terapeutických účinků rytmických světelných impulsů v infračerveném spektru IR-A (780 - 1 400nm ). „Tento rozsah je  pro fototerapii nejvhodnější, protože toto léčivé infračervené  záření nejsnadněji a nejlépe prochází pokožkou do našeho cévního systému. Dokonce proniká vodou i atmosférou. Krev absorbovanou energii ve formě tepla rozvádí dále po těle,“ vysvětluje E. Motyka.

Terapeutické účinky přístroje jsou velmi široké. Velmi dobře  působí jako analgetikum, takže v mnoha případech není potřeba brát jakýkoliv chemický lék -  popisuje manažerka karvinského centra BioHENEXs.r.o. Soňa Motyková.

Dalším pozitivním jevem je protizánětlivý efekt. Rovněž dochází k lepšímu vstřebávání otoků a razantnímu zlepšení cirkulace krve v cévách. „Přístroj henex-Bio má uvolňující účinek na hladké svalstvo vnitřních orgánů, což zejména pomáhá při bolestech,“ upozorňuje S. Motyková.

Přístroj henex-Bio svým velmi vysokým energetickým účinkem vytváří ideální tepelné podmínky (tzv. energeticko-tepelnou rovnováhu)  v organismu, což se ihned projeví zlepšením  zdravotního stavu pacienta.