česky česky
english english
deutsch deutsch
francais francais
polski polski
Aktuality
Úvod O firmě Produkty Články Certifikáty Kontakty
Projekt - ZDRAVÝ ČLOVĚK -
NOVINKA: Karta zdraví Trombi® - s integrovanou rezonanční vlnou ®. Tato karta chrání vaše zdraví před nežádoucím vyzařováním negativního elektromagnetického vlnění všech typů mobilních telefonů a podobných přístrojů. Užívání je zcela jednoduché - Trombik® si nalepíte přímo na přístroj. Karta zdraví Trombi ® (mobil) . Karta zdraví Trombi ® (počítač, iPad...) . Darujte Kartu - darujete Zdraví. Více
NOVINKA : Naše firma vyvinula a pro své klienty uvedla na trh Karty zdraví. Karta s prvkem HALM® získává stále větší počet uživatelů a těší se stále větší oblibě. Každý, kdo má tuto kartu u sebe, pociťuje velmi příjemný příliv zdraví a pozitivní energie do svého těla. Karta HALM® obsahuje miniaturní čip, který pro svou funkci potřebuje lidské teplo – elektromagnetické vlnění v oblasti IR-A. Karta zdraví HALM® - vhodná také jako dárek. Darujte Kartu - darujete Zdraví.
Archiv aktualit

Spálenina 2. stupně - léčba henex-terapií

31. květen 2015

Kazuistika

Důchodkyně Erika P. nar. 6.12.1942, bytem v Karviné-Novém Městě si dne 29.4.2015 polila vařící vodou pravou dolní končetinu. 30.4.15 byla vyšetřena obvodním lékařem, který konstatoval, že se jedná o spáleninu 2. stupně v oblasti distálního bérce i dorza chodidla vpravo. Přes ordinovanou tinkturu i mast docházelo ke zhoršení otoku i stupňování bolesti. Pacientka byla upoutaná na lůžko. Dostavila se teplota, neklid i nespavost. Rozhodla se proto navštívit Centrum TRD na Poliklinice v Karviné-Mizerov, kde, jak slyšela, je možnost léčby bolestivých stavů.

Dne 1.5.2015 byla přijata v Centru TRD k terapii aparaturou henex-Harmonie obden a  pro domácí léčbu byl pacientce propůjčen přístroj henex-Lux, který  pacientka dle našich instrukcí přikládala na oblast pravého bérce i chodidla  přes sterilní krytí. Již první den terapie infra IR-A- zářením hlásila nám večer telefonicky, že bolesti zcela odezněly. Během noci došlo k ústupu otoku a k obnovení funkce hlezenního kloubu. Po několika dnech ustoupily rovněž bolesti lumbální páteře, kterými pacientka trpěla několik let.

Závěrem lze konstatovat, že přístroje henex-Lux a henex-Harmonie lze doporučit nejen ke zmírnění bolesti různého původu, nýbrž také ke značnému zkrácení procesu hojení rovněž spálenin 2. stupně.

 

 Fotodokumentace :

1.fotografie ze dne 1.5.2015: otok a praskající puchýře

2.fotografie ze dne 4.5.2015: bez otoku , puchýře zasychají

3.fotografie ze dne 6.5.2015: většina puchýřů zhojena

 
   

 

Dne 28.5.2015                                                                         MUDr. Helena Paszková

                                                                                    Specializace pediatrie i rehabilitace

Fotodokumentace z průběhu léčby henex-terapií, foto J.K.