česky česky
english english
deutsch deutsch
francais francais
polski polski
Aktuality
Úvod O firmě Produkty Články Certifikáty Kontakty
Projekt - ZDRAVÝ ČLOVĚK -
NOVINKA: Karta zdraví Trombi® - s integrovanou rezonanční vlnou ®. Tato karta chrání vaše zdraví před nežádoucím vyzařováním negativního elektromagnetického vlnění všech typů mobilních telefonů a podobných přístrojů. Užívání je zcela jednoduché - Trombik® si nalepíte přímo na přístroj. Karta zdraví Trombi ® (mobil) . Karta zdraví Trombi ® (počítač, iPad...) . Darujte Kartu - darujete Zdraví. Více
NOVINKA : Naše firma vyvinula a pro své klienty uvedla na trh Karty zdraví. Karta s prvkem HALM® získává stále větší počet uživatelů a těší se stále větší oblibě. Každý, kdo má tuto kartu u sebe, pociťuje velmi příjemný příliv zdraví a pozitivní energie do svého těla. Karta HALM® obsahuje miniaturní čip, který pro svou funkci potřebuje lidské teplo – elektromagnetické vlnění v oblasti IR-A. Karta zdraví HALM® - vhodná také jako dárek. Darujte Kartu - darujete Zdraví.
Archiv aktualit

,,ZDRAVÝ MOBIL I POČÍTAČ“

19. říjen 2015

 

,,ZDRAVÝ  MOBIL  I  POČÍTAČ“

Vědci, lékaři, uživatelé ... – zkrátka zastánci a odpůrci mobilních telefonů na celém světě se přou, zda mobilní telefony škodí našemu zdraví.

Vědecké studie zaměřené na tuto problematiku postupně odhalují rizika spojená s jejich používáním, neboť mobilní telefony a jim podobné přístroje pracují s elektromagnetickými vlnami a vyzařují elektrosmog.

Biologové a lékaři se dnes shodují, že elektromagnetické pole přímo ovlivní nejen kvalitu našeho spánku a schopnost koncentrace, ale může také způsobit žaludeční nevolnost, stres, deprese, poruchy nervového systému, šedý zákal, ba dokonce při dlouhodobém působení i rakovinu a genetické poškození aj.

Naše firma vyvinula a uvedla na trh pro uživatele mobilních telefonů a počítačů - Kartu zdraví Trombi ® - s integrovanou vlnou, která chrání vaše zdraví před nežádoucím vyzařováním negativního elektromagnetického vlnění všech typů mobilních telefonů a podobných přístrojů.

A máme ještě další specialitu - Karta zdraví s prvkem HALM ®, která si získává stále vetší počet uživatelů a těší se stále větší oblibě. Každý, kdo má tuto kartu u sebe, pociťuje velmi příjemný příliv zdraví a pozitivní energie do svého těla. Karta HALM obsahuje miniaturní čip, který pro svou funkci potřebuje teplo – elektromagnetické vlnění v oblasti IR.

A co se stane, pokud si Trombi nebo HALM  nalepíte přímo na přístroj ? Nemusíte se bát, že přístroj ohrožuje vaše zdraví (patentováno PATENT No 24128).

Naopak!

Pokud si na užívaný mobil či počítač nalepíte spolu s nálepkou Trombi ® i HALM ®, budou vás tyto přístroje zároveň napomáhat léčit.

Možno objednat : info@henex.net

 

 

 

 

,,ZDRAVÝ MOBIL I POČÍTAČ“ Foto Ing. Eugeniusz Motyka