česky česky
english english
deutsch deutsch
francais francais
polski polski
Aktuality
Úvod O firmě Produkty Články Certifikáty Kontakty
Projekt - ZDRAVÝ ČLOVĚK -
NOVINKA: Karta zdraví Trombi® - s integrovanou rezonanční vlnou ®. Tato karta chrání vaše zdraví před nežádoucím vyzařováním negativního elektromagnetického vlnění všech typů mobilních telefonů a podobných přístrojů. Užívání je zcela jednoduché - Trombik® si nalepíte přímo na přístroj. Karta zdraví Trombi ® (mobil) - 250,- Kč vč. DPH + poštovné. Karta zdraví Trombi ® (počítač, iPad...) - 300,- Kč vč. DPH + poštovné. Darujte Kartu - darujete Zdraví. Více
NOVINKA : Naše firma vyvinula a pro své klienty uvedla na trh Karty zdraví. Karta s prvkem HALM® získává stále větší počet uživatelů a těší se stále větší oblibě. Každý, kdo má tuto kartu u sebe, pociťuje velmi příjemný příliv zdraví a pozitivní energie do svého těla. Karta HALM® obsahuje miniaturní čip, který pro svou funkci potřebuje lidské teplo – elektromagnetické vlnění v oblasti IR-A. Karta zdraví HALM® - vhodná také jako dárek - je v hodnotě 1 000,- Kč.vč DPH + poštovné. Darujte Kartu - darujete Zdraví.
Archiv aktualit

Přístroje henex-Bio, henex-Perfect účinně pomáhají od bolesti zad

7. listopad 2013

Unikátní přístroje henex-Bio a henex-Perfect napomáhají léčit mnohé nemoci, diagnostikované za pomocí termoregulační diagnostiky (TRD). V minulém článku jsme popsali první část terapeutických účinků přístrojů henex. Dnes si řekneme, s jakými dalšími chorobami si umí poradit. Velmi se osvědčují v případě kožních problémů. Ať už se jedná o herpes, akné, ekzémy nebo o popáleniny, vředy či jizvy.

Florbalista Marek Cihelka si přístroj henex-Bio nemůže vynachválit. Foto: BioHENEXs.r.o.

„Pro své stimulační efekty přístroj pomáhá v kosmetické dermatologii. Buď odborný asistent využije jen samotný světelný paprsek anebo jej využije v kombinaci s jinými terapeutickými látkami,“ popisuje manažerka karvinského centra BioHENEXs.r.o. Soňa Motyková.

Přístroje henex-Bio a henex Perfect si velmi pochvalují lidé, kteří trpí onemocněním pohybového aparátu. Hlavně u velmi bolestivých nemocí jako je tendinitida, myositida, bursitida nebo epikondylitida. Stejně tak u artrózy a chronických zánětů. „Léčení může probíhat aplikační sondou typu PEN bodově přes takzvané trigger pointy. Anebo je možné použít i tělový aplikátor,“ upozorňuje tvůrce převratného medicínského systému  inženýr Eugeniusz Motyka.

Dále se přístroje henex-Bio a henex-Perfect velmi osvědčily při poúrazových stavech. Nezáleží na tom, zda se jedná o zlomeniny či „jen“ pohmožděniny. Zejména sportovci si jej nemohou vynachválit. „Je to super věcička. Všechna zranění se mi hojí rychleji, dokonce při užívání přístroje necítím žádnou bolest,“ říká aktivní hráč floorballu Marek Cihelka. „Během přestávek mezi třetinami získám tolik síly jako mám na začátku utkání,“ dodává s nadšením Marek.

Přístroje henex-Bio a henex-Perfect se dají rovněž úspěšně použít ve stomatologii. „Vzhledem ke konstrukci aplikační sondy je lze použít při léčbě paradentózy, aft nebo při hojení místa po vytržení zubu,“ zdůrazňuje E. Motyka s tím, že přístroj lze použít i pro léčení mnoha dalších zánětlivých stavů.

„Léčebné použití přístrojů je opravdu velice široké,“ dodává tvůrce systému.