česky česky
english english
deutsch deutsch
francais francais
polski polski
Aktuality
Úvod O firmě Produkty Články Certifikáty Kontakty
Projekt - ZDRAVÝ ČLOVĚK -
NOVINKA: Karta zdraví Trombi® - s integrovanou rezonanční vlnou ®. Tato karta chrání vaše zdraví před nežádoucím vyzařováním negativního elektromagnetického vlnění všech typů mobilních telefonů a podobných přístrojů. Užívání je zcela jednoduché - Trombik® si nalepíte přímo na přístroj. Karta zdraví Trombi ® (mobil) . Karta zdraví Trombi ® (počítač, iPad...) . Darujte Kartu - darujete Zdraví. Více
NOVINKA : Naše firma vyvinula a pro své klienty uvedla na trh Karty zdraví. Karta s prvkem HALM® získává stále větší počet uživatelů a těší se stále větší oblibě. Každý, kdo má tuto kartu u sebe, pociťuje velmi příjemný příliv zdraví a pozitivní energie do svého těla. Karta HALM® obsahuje miniaturní čip, který pro svou funkci potřebuje lidské teplo – elektromagnetické vlnění v oblasti IR-A. Karta zdraví HALM® - vhodná také jako dárek. Darujte Kartu - darujete Zdraví.
Archiv aktualit

Pomáháme i koním

1. červen 2016

Pořekadlo, že ,,nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu“, pochopí jen ten, kdo si jízdu na tomto ušlechtilém zvířeti vyzkouší sám.

Takový člověk si pak koně zamiluje na celý život a neskutečně trpí, vidí-li koníčka zraněného.

V Bystřici ve stáji Vitality ,bydlí‘ nádherná polokrevná kobylka jménem Fairy, která měla zraněné kopýtko. Veterinář zakázal kobylce jízdu i chůzi a ona, aby se vyléčila, musela být zavřená v boxu po dlouhou dobu 6 týdnů. Dostala na kopýtko sádru a všichni čekali, jak léčba dopadne. Po sejmutí sádry kobylka stále kulhala.

Když přístroje henex pomáhají lidem, proč by nepomohly také koni? Zkusili jsme to.

Po dohodě s paní vedoucí jsme aplikovali na bolavé kopýtko henex-HALM Q na pásce se suchým zipem.

Dnes je Fairy znovu v pořádku – nekulhá, může na procházky a vypadá to, že kopýtko je vyléčeno.

Pevné zdraví, Fairy !

Autor: Soňa Motyková

HALM Q číp - Pevné zdraví, Fairy ! foto E. Motyka