česky česky
english english
deutsch deutsch
francais francais
polski polski
Aktuality
Úvod O firmě Produkty Články Certifikáty Kontakty
Projekt - ZDRAVÝ ČLOVĚK -
NOVINKA: Karta zdraví Trombi® - s integrovanou rezonanční vlnou ®. Tato karta chrání vaše zdraví před nežádoucím vyzařováním negativního elektromagnetického vlnění všech typů mobilních telefonů a podobných přístrojů. Užívání je zcela jednoduché - Trombik® si nalepíte přímo na přístroj. Karta zdraví Trombi ® (mobil) . Karta zdraví Trombi ® (počítač, iPad...) . Darujte Kartu - darujete Zdraví. Více
NOVINKA : Naše firma vyvinula a pro své klienty uvedla na trh Karty zdraví. Karta s prvkem HALM® získává stále větší počet uživatelů a těší se stále větší oblibě. Každý, kdo má tuto kartu u sebe, pociťuje velmi příjemný příliv zdraví a pozitivní energie do svého těla. Karta HALM® obsahuje miniaturní čip, který pro svou funkci potřebuje lidské teplo – elektromagnetické vlnění v oblasti IR-A. Karta zdraví HALM® - vhodná také jako dárek. Darujte Kartu - darujete Zdraví.
Archiv aktualit

Rychlá léčba podlitin

4. červen 2016

Paní B. R. z Petrovic u Karviné je velkou milovnicí jízdy na koních. Při vyjížďce se její kobylka lekla automobilu, uskočila a milou paní nečekaně vyhodila ze sedla. Mimo jiné tato dáma utrpěla rovněž  ránu do tváře a vytvořila se jí  podlitina  pod pravým okem. Naštěstí paní  B. vlastní  terapeutický přístroj henex-Bio naší firmy a ten si ihned přiložila na ránu – takže první fotografie (obr.1) zraněného oka je pořízena po krátké aplikaci přístroje, kdy největší otok již mírně opadnul.

Ještě tentýž den o pár hodin později nás paní navštívila v naší ordinaci, kde jsme doporučili aplikaci zcela nové léčebné metody – nalepení 4 HALM  Q  čipů přímo na tvář (obr. 2).

Na následující fotografii pořízené již druhý den (obr. 3) je vidět rychlý ústup otoku a také hojení vzniklé podlitiny. Paní B. užívala všechny 4 HALM Q čipy a jak je patrné z poslední  fotografie  (obr.4) již podlitina zcela vymizela, otok není žádný  a po zranění už není ani památky.

Autor: Soňa Motyková

Rychlá léčba pdlitin