česky česky
english english
deutsch deutsch
francais francais
polski polski
Aktuality
Úvod O firmě Produkty Články Certifikáty Kontakty
Projekt - ZDRAVÝ ČLOVĚK -
NOVINKA: Karta zdraví Trombi® - s integrovanou rezonanční vlnou ®. Tato karta chrání vaše zdraví před nežádoucím vyzařováním negativního elektromagnetického vlnění všech typů mobilních telefonů a podobných přístrojů. Užívání je zcela jednoduché - Trombik® si nalepíte přímo na přístroj. Karta zdraví Trombi ® (mobil) - 250,- Kč vč. DPH + poštovné. Karta zdraví Trombi ® (počítač, iPad...) - 300,- Kč vč. DPH + poštovné. Darujte Kartu - darujete Zdraví. Více
NOVINKA : Naše firma vyvinula a pro své klienty uvedla na trh Karty zdraví. Karta s prvkem HALM® získává stále větší počet uživatelů a těší se stále větší oblibě. Každý, kdo má tuto kartu u sebe, pociťuje velmi příjemný příliv zdraví a pozitivní energie do svého těla. Karta HALM® obsahuje miniaturní čip, který pro svou funkci potřebuje lidské teplo – elektromagnetické vlnění v oblasti IR-A. Karta zdraví HALM® - vhodná také jako dárek - je v hodnotě 1 000,- Kč.vč DPH + poštovné. Darujte Kartu - darujete Zdraví.
Archiv aktualit

Výroba přístroje henex probíhá za velmi přísných podmínek

8. listopad 2013

V minulých dvou číslech jsme si popsali, jak široké terapeutické účinky májí unikátní přístroje henex. Připomeňme si, že napomáhají v léčbě nejrůznější nemocí. Od nepříjemných zánětlivých stavů přes nesnesitelné bolesti nejrůznějších částí těla až po choroby pohyblivého aparátu. V dnešním vydání si stručně popíšeme, jak probíhá samotná výroba přístrojů  firmy BioHENEXs.r.o..

Výroba přístroje henex probíhá za přísných technologických podmínek. Foto: BioHENEXs.r.o.

Veškeré komponenty se objednávají z Německa, které je obecně proslulé svými přísnými požadavky na kvalitu. „Například obal přístroje má zdravotní certifikát, že neškodí lidskému organismu. Fólie má antibakteriální vlastnosti,“ upozorňuje tvůrce přístroje - inženýr Eugeniusz Motyka, který historicky první přístroj pro světelnou terapii v oblasti infra IR-A vyrobil již v roce 1991.

Od té doby se dočkal několika zásadních modernizací, takže dnes mají přístroje  mnohem silnější léčebné účinky. Zároveň v závěru minulého desetiletí firma BioHENEXs.r.o. vyvinula další varianty přístroje, a sice s časovačem, s programy Bio, Energy a Harmonie. „Srdcem každého přístroje  jsou jednoúčelové procesory. Ten hlavní hlídá celý proces vydávání impulsů z infrazářičů, další řídí nabíjení a poslední má programovou  funkci. To znamená, že řídí zapínání a vypínání přístroje, aby jej uživatel mohl nosit delší dobu,“ vysvětluje majitel BioHENEXs.r.o.

Ukládání jednotlivých komponentů na základní desku probíhá za přísných technologických podmínek v ostravské firmě Marpos. „Vlastní usazování součástek má na starosti robot, tudíž faktor lidské chyby při výrobě jsme omezili na absolutní minimum. Celkovou kompletaci přístroj henex pak už provádějí zaměstnanci Marposu. Stejně tak mají na starosti testování,“ podotýká E. Motyka.

Poté vyrobené a odzkoušené přístroje směřují do sídla firmy BioHENEXs.r.o. v Petrovicích u Karviné, kde podléhají další velmi přísné kontrole. „Máme na to speciální testovací zařízení, kterými přístroje henex opětovně důkladně prověříme než odejdou do světa. Chybovost se pohybuje na úrovni 0,1 procenta. Pokud se takový exemplář najde, vracíme jej zpět do výroby,“ zdůrazňuje majitel firmy. Firma  BioHENEXs.r.o.  zaručuje absolutní spolehlivost přístrojů.