česky česky
english english
deutsch deutsch
francais francais
polski polski
Aktuality
Úvod O firmě Produkty Články Certifikáty Kontakty
Projekt - ZDRAVÝ ČLOVĚK -
NOVINKA: Karta zdraví Trombi® - s integrovanou rezonanční vlnou ®. Tato karta chrání vaše zdraví před nežádoucím vyzařováním negativního elektromagnetického vlnění všech typů mobilních telefonů a podobných přístrojů. Užívání je zcela jednoduché - Trombik® si nalepíte přímo na přístroj. Karta zdraví Trombi ® (mobil) . Karta zdraví Trombi ® (počítač, iPad...) . Darujte Kartu - darujete Zdraví. Více
NOVINKA : Naše firma vyvinula a pro své klienty uvedla na trh Karty zdraví. Karta s prvkem HALM® získává stále větší počet uživatelů a těší se stále větší oblibě. Každý, kdo má tuto kartu u sebe, pociťuje velmi příjemný příliv zdraví a pozitivní energie do svého těla. Karta HALM® obsahuje miniaturní čip, který pro svou funkci potřebuje lidské teplo – elektromagnetické vlnění v oblasti IR-A. Karta zdraví HALM® - vhodná také jako dárek. Darujte Kartu - darujete Zdraví.
Archiv aktualit

TRD diagnostika je bezpečnou alternativou k mammografii MUDr. Klimešová Eva

1. září 2017

Termografie je bezpečnou alternativou k mammografii

Dr. David Jockers

Termografie je velmi vyspělým nástrojem, který dokáže specificky vyhodnocovat zánět v lidském těle. Tento test se ukazuje být mimořádně vhodným i pro vyhodnocování aktivních oblastí, kde se tvoří rakovinné buňky. Ukazuje se být mnohem efektivnějším a podstatně méně invazivním, než mammografie.
Výzkum nám již ukázal, že významným mechanismem, který doprovází všechny degenerativní choroby, bývá zánět. Většina testů v medicíně zkoumá ty projevy nemocí, které jsou již rozvinuté. Sledují se tak spíše účinky, než aby se šlo „proti proudu“ za skrytou příčinou. Stále více pokročilých poskytovatelů léčebné péče, ale používá nástroje a technologie, které pátrají po příčinách tělesných abnormalit.

Originál:

http://www.naturalnews.com/033586_thermography_mammography.html

 

MUDr. Klimešová Eva, foto.Z. Klimeš

MUDr. Klimešová Eva

Narodila se v Nitře, absolvovala SZŠ obor farmaceutický laborant, v roce 1983 ukončila LF UJEP v Brně a nastoupila v lázních Třeboň. Do atestace pracovala v KÚNZ nemocnici v Českých Budějovicích na interním oddělení, absolvovala první atestaci z vnitřního lékařství, druhou z oboru revmatologie. Do roku 1993 pracovala jako vedoucí lékařka v lázních Třeboň, kde založila a vybudovala pooperační oddělení endoprotéz, rozšířila lázeňskou péči na lůžkovou rehabilitaci, zavedla akupunkturu, plynové injekce a jiné metody i ve fyzikální terapii. Od roku 1993 provozuje soukromou praxi v Českých Budějovicích, rozšířila si vzdělání o homeopatii a elektroakupunkturu. V roce 2010 absolvovala školení v Miláně (Itálie) v oboru fyziologická regulační medicína (FRM). Vyučovala externě na Jihočeské univerzitě, v současnosti přednáší pro ČLK v ČR a na Slovensku, publikační činnost se zaměřením na využití FRM v léčbě pohybového 

 http://www.doktorkaklimesova.cz/strd.html

 http://www.henex.cz/data/articles/66/SCANINGOVÁ TERMOREGULAČNÍ DIAGNOSTIKA.pdf