česky česky
english english
deutsch deutsch
francais francais
polski polski
Aktuality
Úvod O firmě Produkty Články Certifikáty Kontakty
Projekt - ZDRAVÝ ČLOVĚK -
NOVINKA: Karta zdraví Trombi® - s integrovanou rezonanční vlnou ®. Tato karta chrání vaše zdraví před nežádoucím vyzařováním negativního elektromagnetického vlnění všech typů mobilních telefonů a podobných přístrojů. Užívání je zcela jednoduché - Trombik® si nalepíte přímo na přístroj. Karta zdraví Trombi ® (mobil) . Karta zdraví Trombi ® (počítač, iPad...) . Darujte Kartu - darujete Zdraví. Více
NOVINKA : Naše firma vyvinula a pro své klienty uvedla na trh Karty zdraví. Karta s prvkem HALM® získává stále větší počet uživatelů a těší se stále větší oblibě. Každý, kdo má tuto kartu u sebe, pociťuje velmi příjemný příliv zdraví a pozitivní energie do svého těla. Karta HALM® obsahuje miniaturní čip, který pro svou funkci potřebuje lidské teplo – elektromagnetické vlnění v oblasti IR-A. Karta zdraví HALM® - vhodná také jako dárek. Darujte Kartu - darujete Zdraví.
Archiv aktualit

Karta Trombi® s integrovanou rezonanční vlnou

4. prosinec 2017

Karta Trombi se těší čím dál tím větší oblibě.

Mobil, který má nálepku Trombi®, na mě velmi pozitivně působí – necítím únavu, mám více energie, lépe spím atd. 

Karta Trombi® s integrovanou rezonanční vlnou No 010680221

Ing. Eugen Motyka vysvětluje : ,,Princip funkce je založen na mém objevu: 

 https://www.youtube.com/watch?v=eoVXsWykiQU – ,, Rezonanční vlna je energií života ®.“

Vysílaná a přijímaná elektromagnetická vlna mobilního telefonu způsobuje vznik energetické ztráty a ta je vyzařována formou vzniklého tepla  v rozsahu IR-B a IR-C. Takto vzniklé teplo obklopuje prostor kolem mobilního telefonu v okruhu několika metrů. Takové teplo je námi absorbováno a negativně působí na naše zdraví.

Máme pocit únavy, trpíme nespavostí a dlouhodobé působení může vést až k ztrátě imunity.“  Ing. Eugen Motyka dále říká : ,, Žijeme na základě fyzikální nedokonalosti Ƞ.“

Jakákoliv fyzikální energetická proměna  hmoty vyvolává ztrátu ve formě tepla. Karta Trombi® dokáže svým působením vzniklé tepelné záření vyvolané elektromagnetickou vlnou mobilního telefonu upravit na tepelné záření v rozsahu IR-A, které je pro náš organismus velmi pozitivní (zdravé). Proto mobil, který má nálepku Trombi®, není pro nás nebezpečný – naopak se stává pomocníkem v našem běžném životě.

Naše firma nabízí verzi Trombi®  také pro počítače a I-Pady.