česky česky
english english
deutsch deutsch
francais francais
polski polski
Aktuality
Úvod O firmě Produkty Články Certifikáty Kontakty
Projekt - ZDRAVÝ ČLOVĚK -
NOVINKA: Karta zdraví Trombi® - s integrovanou rezonanční vlnou ®. Tato karta chrání vaše zdraví před nežádoucím vyzařováním negativního elektromagnetického vlnění všech typů mobilních telefonů a podobných přístrojů. Užívání je zcela jednoduché - Trombik® si nalepíte přímo na přístroj. Karta zdraví Trombi ® (mobil) - 250,- Kč vč. DPH + poštovné. Karta zdraví Trombi ® (počítač, iPad...) - 300,- Kč vč. DPH + poštovné. Darujte Kartu - darujete Zdraví. Více
NOVINKA : Naše firma vyvinula a pro své klienty uvedla na trh Karty zdraví. Karta s prvkem HALM® získává stále větší počet uživatelů a těší se stále větší oblibě. Každý, kdo má tuto kartu u sebe, pociťuje velmi příjemný příliv zdraví a pozitivní energie do svého těla. Karta HALM® obsahuje miniaturní čip, který pro svou funkci potřebuje lidské teplo – elektromagnetické vlnění v oblasti IR-A. Karta zdraví HALM® - vhodná také jako dárek - je v hodnotě 1 000,- Kč.vč DPH + poštovné. Darujte Kartu - darujete Zdraví.
Archiv aktualit

Přístroje henex mají několik variant:

11. listopad 2013

Přístroje se vyrábí v několika variantách. Dnes si popíšeme, v čem se navzájem od sebe liší, pro koho a na co konkrétně se hodí. První přístroj vyrobil majitel firmy BioHENEXs.r.o. inženýr Eugeniusz Motyka již na začátku devadesátých let - v roce 1991.

Všechny přístroje firmy BioHENEXs.r.o. jsou velmi jednoduché na obsluhu. Foto: BioHENEXs.r.o.

Jeho dnešní podoba je proti původnímu prototypu značně modernizovaná a má mnohem silnější účinky.

„Je to univerzální varianta.  Pomáhá léčít vše od nepříjemných zánětlivých stavů přes nesnesitelné bolesti nejrůznějších částí těla až po choroby pohyblivého aparátu - jak  je podrobně napsáno v návodech na obsluhu“ vysvětluje ing. Eugeniusz Motyka.

V roce 2009 firma BioHENEXs.r.o. vyvinula přístroj henex-Timer s časovačem, který má dva režimy provozu. Trvalý a přerušovaný. Provoz přístroje se automaticky vypne po 30 minutách. K udržování dobrého zdravotního stavu používáme přístroj 2x denně po 30 minut.

Verze henex-Bio přichází na svět v roce 2010. Má dva režimy provozu. Program trvalý a program Bio. Při použití programu Bio je možné přístroj užiívat několik hodin denně (např. po dobu kontaktu s nemocným), což obstará speciální procesor - popisuje majitel firmy.

V roce 2010 přichází na svět další nový přístroj henex-Harmonie. Při terapii Harmonií se organismus naladí do naprosto dokonalé tepelné rovnováhy. „Vytváří se tak ideální podmínky pro regeneraci buněk a obnovení vitality. Léčba touto terapií zaznamenává neuvěřitelné pozitivní účinky,“ upozorňuje majitel BioHENEXs.r.o.

V roce 2013 firma BioHENEXs.r.o. uvádí na trh přístroj henex-Energy, který jak už název napovídá, obsahuje energetický program. „Tudíž je ideální především pro sportovce, kteří potřebují rychle doplnit energii,“ popisuje E. Motyka.

Všechny přístroje mají zdravotní certifikát CE 1015. „Momentálně pracuji na dalších vylepšeních přístrojů henex. Zároveň jsem navrhl i několik nových verzí. Zkrátka všechno mne vede k tomu, abych mohl pomoci v léčbě co největšího počtu lidí na celém světě. Henex je zkrátka přístroj, který nás chrání, léčí a dodává organismu, co naše zdraví potřebuje,“ dodává ing. Eugeniusz Motyka.