česky česky
english english
deutsch deutsch
francais francais
polski polski
Aktuality
Úvod O firmě Produkty Články Certifikáty Kontakty
Projekt - ZDRAVÝ ČLOVĚK -
NOVINKA: Karta zdraví Trombi® - s integrovanou rezonanční vlnou ®. Tato karta chrání vaše zdraví před nežádoucím vyzařováním negativního elektromagnetického vlnění všech typů mobilních telefonů a podobných přístrojů. Užívání je zcela jednoduché - Trombik® si nalepíte přímo na přístroj. Karta zdraví Trombi ® (mobil) . Karta zdraví Trombi ® (počítač, iPad...) . Darujte Kartu - darujete Zdraví. Více
NOVINKA : Naše firma vyvinula a pro své klienty uvedla na trh Karty zdraví. Karta s prvkem HALM® získává stále větší počet uživatelů a těší se stále větší oblibě. Každý, kdo má tuto kartu u sebe, pociťuje velmi příjemný příliv zdraví a pozitivní energie do svého těla. Karta HALM® obsahuje miniaturní čip, který pro svou funkci potřebuje lidské teplo – elektromagnetické vlnění v oblasti IR-A. Karta zdraví HALM® - vhodná také jako dárek. Darujte Kartu - darujete Zdraví.
Archiv aktualit

Díky přístroji henex-Bio začala postižená dívka hýbat rukou

12. listopad 2013

Skutečnost, že léčebné přístroje firmy Heidelberger Therapie s.r.o. mají pozitivní terapeutické účinky, potvrzuje rovněž pětaosmdesátiletá lékařka Helena Paszková ze Soběšovic na Frýdecko-Místecku. Když ji před více než třemi roky trápily nesnesitelné bolesti páteře po předchozí operaci, nevěděla, jak si už pomoci. Jako na zavolanou se jí do ruky dostaly noviny, kde si přečetla o unikátní metodě termoregulační diagnostiky (TRD) a léčebných přístrojích firmy Heidelberger Therapie s.r.o.

Pětaosmdesátiletá lékařka Helena Paszková v TRD centru firmy BioHENEXs.r.o. v Karviné-Mizerově. Díky přístroji henex-Bio se zbavila únavového syndromu. Foto: BioHENEXs.r.o.

„Něco mi v hlavě říkalo, že to mi určitě pomůže. Kontaktovala jsem proto firmu Heidelberger Therapie s.r.o. a přístroj henex-Bio jsem si koupila. Již během první aplikace jsem pocítila příjemný pocit vlnění podél páteře až do hlavy,“ vzpomíná lékařka.

Po dvou týdnech používání přístroje ji nejen přešla bolest, ale zároveň se definitivně zbavila únavového syndromu, díky němuž nemohla pracovat na svém výzkumu o nedostatku vitamínu D u obyvatel na Těšínsku. „Předtím jsem nemohla knihu o výsledcích mého výzkumu dokončit. Ale jakmile jsem začala přístroj henex-Bio používat, dostala jsem okamžitě takovou energii do života, že to šlo skoro samo,“ usmívá se dr. Paszková, která po dohodě s majitelem firmy BioHENEXs.r.o. ing.Eugeniuszem Motykou začala pracovat v karvinském centru TRD.

Při té příležitosti se dostala k mnoha případům, s nimiž si její kolegové nevěděli rady. Například se setkala se čtyřletou dívenkou, která trpěla dětskou mozkovou obrnou. Byla uvázaná na vozíčku, mohla pohybovat pouze levou rukou. Byla zcela odkázaná na své rodiče. „Vyšetřili jsme ji prostřednictvím termoregulační diagnostiky. Zjistili jsme značnou energetickou blokádu v podbříšku,“ popisuje dr. Paszková.

Po dohodě s rodiči se rozhodla aplikovat ji přístroj henex-Bio přímo na postiženou oblast. „Po deseti minutách mi najednou podala dívenka pravou ruku, kterou předtím vůbec nepoužívala. Pak si ji začala se zájmem prohlížet, jakoby ji pečlivě studovala, co to vlastně je,“ poznamenává lékařka.

Po delším používání přístroje henex-Bio se začala ještě lépe pohybovat, naučila se plazit po zemi, aby se nemusela spoléhat jen na vozík. “Nyní prochází další rehabilitací a daří se jí čím dál lépe. Takže mohla nastoupit do mateřské školky s rehabilitačním programem,“ uzavírá paní doktorka Paszková.

Soubory