česky česky
english english
deutsch deutsch
francais francais
polski polski
Aktuality
Úvod O firmě Produkty Články Certifikáty Kontakty
Projekt - ZDRAVÝ ČLOVĚK -
NOVINKA: Karta zdraví Trombi® - s integrovanou rezonanční vlnou ®. Tato karta chrání vaše zdraví před nežádoucím vyzařováním negativního elektromagnetického vlnění všech typů mobilních telefonů a podobných přístrojů. Užívání je zcela jednoduché - Trombik® si nalepíte přímo na přístroj. Karta zdraví Trombi ® (mobil) . Karta zdraví Trombi ® (počítač, iPad...) . Darujte Kartu - darujete Zdraví. Více
NOVINKA : Naše firma vyvinula a pro své klienty uvedla na trh Karty zdraví. Karta s prvkem HALM® získává stále větší počet uživatelů a těší se stále větší oblibě. Každý, kdo má tuto kartu u sebe, pociťuje velmi příjemný příliv zdraví a pozitivní energie do svého těla. Karta HALM® obsahuje miniaturní čip, který pro svou funkci potřebuje lidské teplo – elektromagnetické vlnění v oblasti IR-A. Karta zdraví HALM® - vhodná také jako dárek. Darujte Kartu - darujete Zdraví.
Archiv aktualit

Přístroj firmy Heidelberger Therapie s.r.o. zachránil ženě ruku před amputací

13. listopad 2013

V minulém článku jsme popsali první dva konkrétní případy, kdy léčebné přístroje firmy Heidelberger Therapie s.r.o. zásadně zlepšily zdravotní stav pacientů. Lékařce Heleně Paszkové díky přístroji henex-Bio zmizely nesnesitelné bolesti páteře, což ji přimělo k trvalejší spolupráci s firmou Heidelberger Therapie s.r.o, která přístroje vyrábí. Zároveň se jí tak otevřely dveře k případům, s nimiž si její medicínští kolegové nevěděli rady.

Lékařka Helena Paszková popisuje pacientovi jeho zdravotní stav. Foto: BioHENEXs.r.o.

Dále jsme psali o čtyřleté dívence, postižené od narození mozkovou obrnou, která začala po aplikaci přístrojem henex-Bio poprvé v životě hýbat pravou rukou. O tutéž končetinu málem přišla šedesátiletá žena, které těsná sádra kvůli zlomenému zápěstí způsobila trvalé poškození celé ruky. „Měla neutišitelné bolesti, prochodila celé noci bez spánku. Jednalo se o čtvrté stadium Sudeckova syndromu s nevyléčitelným poškozením kostního, svalového i nervového aparátu, spojeným s trvalou bolestí i znehybněním. Hrozila jí amputace pravé ruky,“ vzpomíná dr. Paszková na případ, který začal v podstatě banálním uklouznutím.

Když se lékařka potkala na své přednášce s dotyčnou ženou, okamžitě ji naordinovala vitamín D. Následně ji vyšetřila pomocí termoregulační diagnostiky.

„Zahájili jsme intenzivní léčbu přístrojem henex-Bio. Pacientka přikládala přístroj na postiženou ruku i na páteř několik hodin denně. Po několika dnech hlásila zmírnění bolesti a první znaky hybnosti,“ říká dr. Paszková. Postupně začala opět ruku cítit, s kloubem mohla hýbat, otok ustupoval. Zároveň se pacientce vrátila energie do života, začala sršet pozitivitou. A hlavně mohla konečně klidně spát.

„Intenzivní léčení trvalo půl roku. Pak jsme mohli konstatovat, že díky naší terapii jsme ženu zachránili před těžkou invaliditou a celoživotním utrpením,“ podotýká dr. Paszková.

Před třemi lety se lékařka setkala s případem těžké esovité skoliózy, kterou trpěla patnáctiletá dívka. Navíc měla viditelný hrb pod pravou lopatkou. „Ortoped ji navrhl operaci, která spočívala v zavedení ocelové tyče a doživotním znehybnění celé páteře. Dívenka byla psychicky na dně, zoufalí rodiče hledali pomoc, kde se dalo,“ popisuje paní dr. Paszková.

Po termoregulačním vyšetření lékařka zahájila intenzivní léčbu přístrojem henex-Bio v domácím prostředí. Dívka stále chodila do školy, byť musela nosit těsný korzet až 22 hodin denně a ten ji znehybňoval páteř. „Po dvou měsících ortoped zjistil, že se postupující hroucení páteře zcela zastavilo. Po dalších čtyřech měsících rentgenové vyšetření ukázalo narovnání páteře dokonce o sedm stupňů. Takže operace přestala být nutná. Díky zlepšení stavu mohla na několik hodin denně odkládat korzet a intenzívně cvičit,“ poznamenává lékařka.

Ale to není vše. Dívka se zlepšila v prospěchu, zpívá v souboru a dokonce jede se spolužáky na lyžák! Po dvou letech terapie přístroji firmy Heidelberger Therapie s.r.o. se páteř natolik narovnala, že vyhrbení zcela zmizelo. Celoživotní invalidita se tak nekoná,“ uzavírá případ paní doktorka Paszková.